Reklama

NOWA INWESTYCJA W CHORZOWIE

423 915 zł
Powierzchnia: 47 m2
Liczba pokoi: 3
Poziom: 6
Rynek: Pierwotny
Podkategoria: Sprzedaż
Miejsce parkingowe: miejsce parkingowe
Stan lokalu: Do adaptacji
Ogrzewanie: miejskie
Media:
  • telefon
Udogodnienia:
  • winda
  • balkon
Internet: tak
Oferta od: Firmy
Leszek Czura
Leszek Czura ● offline W serwisie od: czerwiec 2025

Opis

NOWA INWESTYCJA W CHORZOWIE PRZY UL. KOŚCIUSZKI, BLIKO PARKU ŚLĄSKIEGO - ZAREZERWUJ SWOJE MIESZKANIE!

W pierwszym etapie, który właśnie trafił do przedsprzedaży, w dwóch budynkach, powstanie 110 mieszkań o metrażach od 28 do 74 m kw., z przynależącymi do nich komórkami lokatorskimi. Mieszkania będą w podwyższonym standardzie.



W drugim etapie inwestycji powstaną kolejne cztery budynki z ok. 20 lokalami w każdym. Łącznie w sześciu budynkach będzie 256 mieszkań, w garażach będzie 316 miejsc postojowych, a na parkingu naziemnym - 70.



Osiedle jest stworzone dla osób aktywnych, które nie chcą rezygnować z zalet mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie cenią spokój i bliskość natury.



Kompleks powstanie zaledwie kilka minut od Parku Śląskiego. Lokalizacja sprawia, że okolica jest samowystarczalna, mieszkańcy mają wszystko niemal w zasięgu ręki.

Zapraszamy na spotkanie w wybranym terminie!

---

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!

UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:
Reklama
Dodano: 15.06.2026, 08:01
Wyświetleń: 10
ID ogłoszenia: 17046

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Oferta od: Firmy
Leszek Czura
Leszek Czura ● offline W serwisie od: czerwiec 2025
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Miejscowość:
Województwo:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Dodano: 15.06.2026, 08:01
Wyświetleń: 10
ID ogłoszenia: 17046
Reklama
Reklama
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

Działka 650 m2 - Bielsko-Biała

Działka 650 m2 - Bielsko-Biała

 Bielsko-Biała 390 000 zł
DOM Z PIEKNYM WIDOKIEM

DOM Z PIEKNYM WIDOKIEM

 Kalna 620 000 zł
Do góry